1. Нам важно Ваше мнение!
    и обсуждайте вместе! Нажимайте "мне нравится" и рекомендуйте друзьям ;)
    Понравилось тема? Напишите в ней свой отзыв.
    Считаете что тема не достаточно полно раскрыта? Расскажите свою точку зрения!
    С Вашей помощью сделаем форум еще лучше!

Чорна п'ятниця

Тема в разделе 'Мотивация для Девушек', создана пользователем Юрий, 12 ноя 2022.

  1. Юрий

    Юрий Member

    Всем доброго вечора друзі. В мене виникла невеличка проблема, потрібно обновити техніку в домі. Я цілий рік збирав кошти та ціни піднялися ще більше. Чув що скоро стартує розпродаж чорна п'чтниця. Хто володіє такою інформацією?
  2. Привіт і вам. Я трішки володію. Та знаю вся інформація є в інтернеті до того ж розписана більше детально чим хтось другий зможе вам її озвучити. Що саме вас цікавить?
  3. Юрий

    Юрий Member

    Мене цікавить який магазин бере участь в такій акції? Бажано звичайно щоб він був перевірений. Я не хочу натрапити на фальшивку. Та ще було б не погано дізнатись який відсоток доступний для розпродажу.
  4. Так зараз дуже багато магазинів які влаштовують розпродаж. Правда не скрізь такий високий процент як в інтернет-магазині Алло. Взагалі я користуюсь лише їхніми послугами, так як там широкий ассортимент товару та дуже легко можна замовити доставку. Доставка зазвичай проходить новою пошту та за декілька днів, що позволяє получити бажану техніку в короткі сроки. Більше інформації прочорну п'ятницю https://allo.ua/ua/blackfriday/ можна знайти на цему сайті. Бажаю вам хороших покупок.

Поделиться этой страницей