1. Нам важно Ваше мнение!
    и обсуждайте вместе! Нажимайте "мне нравится" и рекомендуйте друзьям ;)
    Понравилось тема? Напишите в ней свой отзыв.
    Считаете что тема не достаточно полно раскрыта? Расскажите свою точку зрения!
    С Вашей помощью сделаем форум еще лучше!

Айфон порадите який купити?

Тема в разделе 'Балет и Боди-Балет', создана пользователем Валля, 25 ноя 2022.

  1. Валля

    Валля Member

    Який айфон порадите купити? Чув, що вже 13 модель ось ось в продаж вийде або вже вийшла, як думаєте варто звернути на неї увагу? Або може айфони минулих років випуску не гірше?
  2. Иркка

    Иркка Member

    Вже є у продажу 13 айфон і дивлюся ціни на такий смартфон не дуже і дорогі.
    Тим більше можна і в кредит такий мобільний телефон оформити, все ж це вигідне вкладення коштів як не крути.
  3. Иркка

    Иркка Member

    Це радує, що вже 13 айфон у продажу з'явився. А в якому магазині не чули? Щоб не бігати не шукати. Заздалегідь дякую за інформацію, тому що важко найти нормальну.
  4. Валля

    Валля Member

    Вибираю в Еstore Apple iPhone 14 https://estore.ua/ua/smartfony/iphone-14-pro-max/ дивлюся в каталозі на ціни і бачу, що не сильно відрізняються від айфонів старіших років випуску і це мене радує.
    Так як я хотів купувати 11 або 12 айфон, а якщо є за такими ж цінами 14 й айфон, то буду купувати однозначно новинку.
    Ознайомився із заявленими виробником характеристиками і треба сказати, що за описом цієї крутий гаджет, з великим екраном, хорошим об'ємом пам'яті і крутими фото камерами, можна навіть і відео знімати просто відмінної якості.
    [​IMG]

Поделиться этой страницей