1. Нам важно Ваше мнение!
    и обсуждайте вместе! Нажимайте "мне нравится" и рекомендуйте друзьям ;)
    Понравилось тема? Напишите в ней свой отзыв.
    Считаете что тема не достаточно полно раскрыта? Расскажите свою точку зрения!
    С Вашей помощью сделаем форум еще лучше!

Корм для котика

Тема в разделе 'База знаний', создана пользователем Ярослав Агин, 7 мар 2022.

  1. У нас у будинку з'явився новий житель. Маленький біленький котик Том. Ми давно хотіли завести вихованця, і ось це відбулося. Підкажіть, як правильно годувати кота, щоб він повноцінно розвивався?
  2. Юрий

    Юрий Member

    Вітаю вас. Кіт у будинку це завжди радість і позитивні емоції. Доглядати за ними, так само як і годувати, досить легко. Зараз дуже багато в інтернеті можна знайти корисній інформації.
  3. Друзi коли заводили вихованця, то у теж було дуже багато питань.
    На щастя, у них сусідка ветеринар, і вона підказувала багато чого. Нажаль, у мене не мае знань щодо виховання та iншого
  4. Верони

    Верони Member

    Котик, це справжня "пігулка" від депресії. Ми відразу завели собі пухнастого друга, як діти підросли.
    Так от тут можете дiзнатися як годувати кіцю і правильно за нею доглядати я прочитала в інтернеті.
    Автор дуже детально все розповідає. Виявляється, корм є основною складовою всього раціону тварини.
    При цьому дуже важливо вибирати корисний корм, до складу якого входять корисні мікроелементи і вітаміни. Таким чином вихованець починає повноцінно розвиватися.
    Пам'ятайте, що правильне харчування це запорука здоров'я вашого четверолапого друга.
    [​IMG]
  5. Grihoriy

    Grihoriy New Member

    Статьи и блог о том, как ухаживать за питомцами можно почитать на сайте моя зверюшка https://moiazverushka.ru/blog зооветцентр дает рекомендации для тех, у кого впервые появился любимец дома

Поделиться этой страницей